Dzień Kobiet

W niedzielę 10 marca 2019r. mieszkanki gminy Stary Dzików przybyły na spotkanie zorganizowane z okazji Dnia Kobiet.

W spotkaniu wziął udział Wójt Gminy Stary Dzików – Tomasz Jabłoński, Starosta Powiatu Lubaczowskiego – Zenon Swatek, Radny Powiatu Lubaczowskiego – Józef Ozimek, Zastępca Kierownika Powiatowego Biura ARiMR w Lubaczowie – Marlena Golenia.

W tym dniu Gminny Ośrodek Kultury w Starym Dzikowie przygotował specjalny program artystyczny z tej okazji. W czasie spotkania zaprezentowali się: Grupa z Wielkich Oczu z montażem kabaretowo-muzycznym, Grupa „RADSOŁ”, Marzena Chamiga. Na zakończenie odbył się pokaz barmański. Między występami zespołów rozlosowano upominki dla pań ufundowane przez:

1.         Salon Fryzjerski Dorota Polak - Stary Dzików

2.         Salon Fryzjersko - Kosmetyczny F&K Stanisława Juźko – Lubaczów

3.         Sklep Spożywczo - Wielobranżowy Małgorzata Czajkowska

4.         Restauracja "Stara Gospoda" Tadeusz Gazdan

5.         Gminna Spółdzielnia w Sieniawie-  Sklep LEWIATAN Cewków

6.         Józef Ozimek – Radny Powiatu Lubaczowskiego

7.         Gminny Ośrodek Kultury w Starym Dzikowie

8.         Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Best” Marek Adamowicz

9.         Dom Weselny „Biały Dworek” oraz Firma „Cew-Pol” – Krystyna i Czesław Jabłońscy

10.       Sklep Wielobranżowy w Cewkowie– Stanisław Lis

11.       Stacja Paliw OilGas oraz Firma STAKOW – Urszula i Zbigniew Stachów

12.       Kwiaciarnia u Danusi Oleszyce – Danuta Wyrwa

Po występach zespołów Wójt Gminy – Tomasz Jabłoński złożył życzenia wszystkim kobietom z okazji ich święta.

W tym wyjątkowym dla Pań dniu Starosta Powiatu Lubaczowskiego – Zenon Swatek podziękował za codzienny trud i życzył by praca kobiet została doceniona i rozsławiała powiat lubaczowski.

Miłym upominkiem z okazji Dnia Kobiet były róże, które zostały wręczone wszystkim paniom. Na zakończenie odśpiewano „Sto lat”, po czym wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez pracowników GOK.

Zdjęcia: Stanisława Król