Dzień Kobiet

Święto Kobiet obchodzone 8 marca jest doskonałą okazją do wyrażenia swojej miłości, szacunku i pamięci  kobietom. W Gminie Stary Dzików kobiety świętowały  już w niedzielę 4 marca. W tym dniu Gminny Ośrodek Kultury w Starym Dzikowie przygotował koncert z tej okazji. Panie, które przybyły na naszą uroczystość  powitała Wójt  gminy Pani Barbara Małecka. W imieniu organizatorów życzenia złożył również Robert Sobolewski -  Komendant Komisariatu Policji w Oleszycach. W czasie koncertu wystąpiła Grupa „RADSOŁ”,  trio Marek, Mariusz i Szymon, iluzjonista Damian Spętany, oraz Marzena Chamiga. Między  występami zespołów rozlosowano upominki dla pań ufundowane przez:

- Salon Fryzjerski Dorota Polak - Stary Dzików

- Salon Fryzjerski Jadwiga Przybyła – Lubaczów

- Salon Fryzjerski "Maja" Maria Szul – Lubaczów

- Salon Fryzjersko - Kosmetyczny F&K Stanisława Juźko  - Lubaczów

- Sklep Spożywczo - Wielobranżowy Małgorzata Czajkowska

- Apteka Prywatna Wieńczysław Szwed - Stary Dzików

-  Restauracja "Stara Gospoda" Tadeusz Gazdan - Stary Dzików

- Sklep LEWIATAN  - Cewków, właściciel Gminna Spółdzielnia w Sieniawie

- Sklep Groszek w Starym Dzikowie

- Józef Ozimek

- Wójt Gminy Stary Dzików

- Gminny Ośrodek Kultury w Starym Dzikowie

Miłym upominkiem z okazji Dnia Kobiet były czerwone róże, które zostały wręczone wszystkim paniom. Na zakończenie odśpiewano „Sto lat”, po czym wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez pracowników GOK oraz firmę AGRORAJ pani Eweliny Goraj.

Autor: Leszek Król

Zdjęcia: Stanisława Król