Ferie w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Dzikowie

Podczas ferii w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Dzikowie odbywały się zajęcia dla dzieci z terenu całej gminy. Zajęcia organizowane były od wtorku do piątku w godzinach 10:00-14:00.

Zajęcia były prowadzone przez Stanisławę Król, Edytą Panek oraz Marię Sobczyszyn.

Dzieci podczas ferii mogły sprawdzić swoje zdolności kulinarne podczas zajęć kulinarnych, na których została przygotowana szarlotka  oraz pyszne ciasteczka marchewkowe z powidłami. Nie zbrakło również gier, zabaw. Dzieci wzięły udział w konkursie plastycznym, mini zawodach sportowych, formowaniu figurek z balonów, dekorowaniu jajek ze styropianu, robieniu jajek wielkanocnych z włóczki . Mieliśmy okazję również wysłuchać pogadanki na temat bezpieczeństwa oprowadzonej przez dzielnicowego Rewiru Dzielnicowych w Starym Dzikowie.

Największą atrakcją był dwukrotny wyjazd na lodowisko do Cieszanowa. Wyjazd był możliwy dzięki funduszom przekazanym przez Wójta Gminy Stary Dzików ze środków Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Dwutygodniowy okres ferii minął w bardzo dobrej atmosferze – za co dziękujemy wszystkim uczestnikom zajęć, a także osobom, które pomogły w ich realizacji:

- Wójt Gminy Stary Dzików – Pani Barbara Małecka

- Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

- Kierownik Rewiru Dzielnicowych w Starym Dzikowie – Pan Mariusz Małecki.

Zapraszamy na zajęcia, które są kontynuowane  w takiej formie jak przed feriami:

- w każdą środę (16:00-18:00) – zajęcia kulinarne

- w każdy czwartek (10:00-18:00) – zajęcia artystyczne.

 

Galeria

 

Autor: Edyta Panek