Finał Halowej Ligi Piłki Nożnej

W sobotę 19 stycznia 2018 roku odbył się finał Halowej Ligi Piłki Nożnej w Starym Dzikowie. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn (65 zawodników), rozegranych zostało 26 meczów, systemem „każdy z każdym”. Mecze były rozgrywane w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Starym Dzikowie. W klasyfikacji końcowej I miejsce zajęła drużyna z Obszy – „Błękitni” Obsza, a następnie:
- II miejsce Wola Obszańska
- III miejsce „Victoria” Stary Dzików
- IV miejsce „Czerwoni” Cewków
- V miejsce „Zalew” Lubliniec
- VI miejsce „Olimpiakos” Tarnogród
- najlepszym strzelcem został Kamil Kaproń.
Puchary i dyplomy wręczył Tomasz Jabłoński – Wójt Gminy Stary Dzików oraz Józef Ozimek – Prezes Klubu Sportowego „Victoria” Stary Dzików i Leszek Król – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Starym Dzikowie.
Organizatorami Halowej Ligi Piłki Nożnej w Starym Dzikowie byli: Klub Sportowy „Victoria” Stary Dzików, Gminny Ośrodek Kultury w Starym Dzikowie oraz Wójt Gminy Stary Dzików.
Dziękujemy Pani Kazimierze Tracz Dyrektor Szkoły Podstawowej Starym Dzikowie i Panu Wiesławowi Królowi za nadzór nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek ligi halowej.

Autor: Józef Ozimek