IV Biesiada Piosenki Partyzanckiej

Chór „Biała Czeremcha” ze Starego Dzikowa oraz Katarzyna Wojciechowska w niedzielę 7 czerwca 2015r.  wzięli udział w IV Biesiadzie Piosenki Partyzanckiej. Organizatorem biesiady jest Regionalne Towarzystwo Rozwoju Kultury i Sportu oraz Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie, pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Lubaczowskiego Józefa Michalika. Celem przeglądu jest uczczenie pamięci poległych w bitwie partyzanckiej II Wojny Światowej na terenie Puszczy Solskiej pod Osuchami.

W tegorocznym przeglądzie wzięło udział 20 uczestników: 11 solistów, 2 chóry i 7 zespołów wokalno-instrumentalnych.

Chór „Biała Czeremcha” zajął II miejsce w kategorii  - chóry , a Katarzyna Wojciechowska zajęła I miejsce w kategorii – soliści.

Zdjęcie: Krzysztof Stępień

Fotogaleria: Powiat Lubaczowski