Jubileusz 25-lecia Zespołu "Dzikowianie" ze Stergo Dzikowa

W niedzielę, 13 listopada jubileusz 25 lat istnienia i działalności świętował  Zespół Śpiewaczy „Dzikowianie” ze Starego Dzikowa.

Uroczystość odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Starym Dzikowie. Zaproszonych gości przywitała Pani Barbara Małecka – Wójt Gminy Stary Dzików oraz złożyła serdeczne podziękowania Zespołowi za zaangażowanie i krzewienie tradycji polskiej kultury ludowej w naszej gminie.

Do życzeń dołączyli również zacni goście. Gratulowali członkom zespołu pięknego jubileuszu i dziękowali za wkład w regionalne dziedzictwo kulturowe, życząc kolejnych sukcesów, podkreślając iż każdy jubileusz jest ważnym świętem i wydarzeniem, okazją do dokonania oceny dotychczasowych osiągnięć i wyznaczania nowych celów oraz zadań. Skłania również do refleksji, przemyśleń i wspomnień. 

Świętującym jubileusz Paniom życzymy zdrowia, pomyślności, nowych twórczych pomysłów, następnych jubileuszy, dalszej wytrwałości  w twórczości na rzecz lokalnego środowiska, aby członkowstwo w zespole  przechodziło z pokolenia na pokolenie.

Autor: Edyta Panek