VI Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójt Gminy Stary Dzików

Już po raz VI w niedzielę 14 lutego 2016r. odbył się Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stary Dzików organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i KS „Victoria” Stary Dzików.
W rozgrywkach wzięło udział cztery drużyny reprezentujące poszczególne miejscowości: Stary Dzików, Nowy Dzików, Cewków oraz Moszczanicę.

W tym roku turniej wygrała drużyna z Cewkowa, drugie miejsce zajęła drużyna z Moszczanicy, na III miejscu uplasowała się reprezentacja ze Starego Dzikowa, a IV przypadło drużynie z Nowego Dzikowa.

Po zakończeniu turnieju Wójt Gminy Stary Dzików Pani Barbara Małecka wręczyła puchary, nagrody i pamiątkowe dyplomy, podziękowała drużynom za udział w VI Halowym Turnieju Piłki Nożnej oraz organizatorom, sędziom za sprawną organizację turnieju.

Po zakończeniu rozgrywek uczestnicy turnieju udali sie do Gminnego Ośrodka Kultury w Starym Dzikowie  na posiłek przygotowany przez pracowników GOK.
Organizatorzy serdecznie dziękują dyrekcji  Zespołu Szkół w Starym Dzikowie za pomoc w turnieju i udostępnienie hali sportowej.

Autor: Edyta Panek