Wyniki konkursów przygotowanych z okazji Dnia Dziecka

Od 11 lat końcem maja lub początkiem czerwca Gminny Ośrodek Kultury organizował Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewać każdy może". Konkurs od początku cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego rozszerzyliśmy jego zakres i od kilku lat odbywał się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Oprócz konkursu staraliśmy się przygotować szeroką i ciekawą ofertę dla dzieci, aby ten dzień spędziły wesoło.

Niestety w tym roku z powodu obostrzeń nałożonych na skutek pandemii byliśmy zmuszeni odwołać piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka, ale nie rezygnowaliśmy z przeprowadzenia Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewać każdy może".

Ze swoją specjalną ofertą dla naszych najmłodszych mieszkańców wyszła również biblioteka i przygotowała konkurs plastyczny „Książka w koronie”. Uczestnicy drogą mailową przesłali swoje występy, prace i wyłoniliśmy zwycięzców.

Laureaci Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewać każdy może”:

Kategoria I:
I miejsce - Wiktoria Witko
II miejsce - Milena Popek
II miejsce - Oliwia Ozimek

Kategoria II:
I miejsce: Lena Karczyńska Strycharz
I miejsce: Gabriel Kwiatkowski
II miejsce: Joanna Pereszlucha
II miejsce: Lena Kwiatkowska
III miejsce: Marcel Goraj
III miejsce: Nicola Strycharz Karczyńska

Kategoria III:
I miejsce: Julia Szczepanek

Kategoria IV:
I miejsce: Karolina Szczepanek
II miejsce: Marzena Chamiga

Laureaci konkursu „Książka w koronie”

Miejsce I Wiktoria Witko
Miejsce II Oliwia Sokal ex aequo Karol Sokal

W  czwartek 4 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się rozdanie nagród laureatom konkursów. Nagrody wręczył Wójt Gminy Stary Dzików – Tomasz Jabłoński oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Starym Dzikowie – Leszek Król.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i udział w konkursach.