XXXIV Spotkanie z kulturą

W niedzielę 21 lipca 2019r. odbyło się XXXIV Spotkanie z kulturą. Pomimo niesprzyjającej pogody festiwal licznie zgromadził publiczność, a wśród nich zaproszonych gości: Teresa Pamuła –Wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Anna Huk – Radna Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Zenon Swatek – Starosta Powiatu Lubaczowskiego, Grażyna Zagrobelna – dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie, Stanisław Zagrobelny – Nadleśniczy Nadleśnictwa Oleszyce, Józef Ozimek- Radny Powiatu Lubaczowskiego.

Organizatorzy zadbali, by widzom nie zabrakło atrakcji kulinarnych i muzycznych.  Na scenie wystąpili: Ognisko Muzyczne „Dzieci Tadzia”, Koło Gospodyń Wiejskich z Cewkowa, Koło Gospodyń Wiejskich z Obszy,  Grupa „Radsoł”, Slavika Dance Group, Zespół „Gaj”, „Megustar” i „Weronika”. Dodatkowo Koła Gospodyń Wiejskich rywalizowały w konkursie kulinarnym. Na zabawie zagrał Dj Hooq.

Festiwal był dofinansowany z budżetu Województwa Podkarpackiego.

Galeria GOK

Galeria Powiat Lubaczowski